Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu SGK Müdürleri Derneği Başkanı’nı kabul etti

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, SGK Müdürleri Derneği Başkanı Karanfil Uyar ve yönetim kurulu üyelerini Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde kabul etti. Topçu, görüşmede şu açıklamayı yaptı: 

“Milletçe yaşadığımız asrın felaketinin yaralarını, devlet-millet el ele sarmak için mücadele ettiğimiz bu günlerde, rahmet, bereket, mağfiret, feyiz ve maneviyat ayı olan Ramazan-ı Şerif’in milletimizin ve tüm insanlığın hayrına ve esenliğine vesile olmasını Cenab-ı Haktan niyaz ediyorum.

Bu mübarek ay, tüm dünyanın ihtiyaç duyduğu insani değerlerin artmasına, bozulan düşünce ve niyetlerin, bulanan vicdanların düzelip berraklaşmasına, umumi merhamet duygularının güçlenmesine, toplumların ve fertlerin birlik ve dirliğine, mutsuzluğa doğru sürüklenen insanlığında hidayetine vesile olsun inşallah.

Bilindiği üzere, 23 Mart 1940 tarihli Lahor Tasarısı ile fikren kurulan, kara gün dostumuz kardeş Pakistan’ın “23 Mart Pakistan Milli Günü” dür.

Kardeşlerimizin milli günü, kutlu, daim ve kaim olsun.

Türkiye Pakistan Zindabad!

Ezan dinmesin, bayrak inmesin, vatan bölünmesin diyerek, 23 Mart 1970 de vatan hainlerinin kalleş tuzağında kurşunlanarak şehadetle buluşan, adına yazılan ve bizim kuşağımızın dilinden düşürmediği, “Özmenem” marşının ilham kaynağı, ülkücü büyüğümüz Süleyman Özmen’i de şehadetinin seneyi devriyesinde, Fatiha’larımızla, saygı ve rahmetle katillerini de lanetle anıyoruz. Makamı âli, mekanı cennet olsun.

Özlük haklarınız hususunda hazırladığınız raporu, ilgililere ileteceğim, sizleri milletimizin evinde ağırlamış olmaktan duyduğum memnuniyetimi ifade ederek, nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum.”

Topçu’ya kendilerini kabulünden dolayı teşekkür eden, SGK Müdürleri Derneği Başkanı Karanfil Uyar ise şunları söyledi: 

“Sayın bakanım, camiamız, yönetimim ve şahsım adına mali ve özlük haklarımız konusundaki desteğiniz için çok teşekkür ediyorum. Sizin desteğinizin bizim camiamızın nezdinde çok değerli olduğunu bilmenizi istiyor tekrar nazik ilgi ve alakanız için teşekkür ediyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir