Haluk Levent ve Deniz Akkaya Davasında Yeni Gelişme: 5 Ayrı Suçtan Soruşturma Açıldı!

Ünlü manken Deniz Akkaya, yaptığı açıklamalarla sık sık gündeme gelen isimlerden biri. Geçtiğimiz haftalarda sosyal medyadan AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent hakkında çeşitli iddialarda bulunmuş ve dolandırıcılıkla suçlamıştı. Levent ise ünlü isim hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Akkaya’ya 5 ayrı suçtan dava açıldı.

Eski manken Deniz Akkaya, hem yaptığı açıklamalarla hem de özel hayatıyla sık sık gündeme gelen isimlerden biri.

Hatırlarsınızgeçtiğimiz ay yaşanan Kahramanmaraş depreminde Haluk Levent ve kurucusu olduğu AHBAP ekibi, depremzedelere yardıma koşmuş ve eski manken, ünlü isim hakkında çeşitli iddialarda bulunmuştu.

Akkaya, paylaşımında Haluk Levent ve Sezgin Baran Korkmaz’ın el ele olduğu bir fotoğrafı paylaşarak şarkıcıyı dolandırıcılıkla suçlamıştı.

Ünlü şarkıcı ise bu iddialarının ardından sosyal medya hesabından açıklama yaparak Akkaya’ya cevabını vermişti.

Bu iddialara karşı çıkan Levent, geçtiğimiz günlerde suç duyurusunda bulundu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı ise Akkaya hakkında Kamu Kurum ve Kuruluşlarını aşağılama, yanıltıcı bilgiyi alenen yayma, tehdit, hakaret ve iftira suçlarından soruşturma açtı.

Snob Magazin’in haberine göre; savcılık soruşturma kapsamında Akkaya’nın ifadesi alınması için kolluk kuvvetlerine müzakere yazdı. Eğer savcılık dava açarsa eski manken 5 ayrı suçtan 13 yıl hapis istemiyle yargılanacak.

Siz bu konuda ne düşüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir