22 Ekim 2023 Pazar Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 22 Ekim Pazar akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

ABD, vatandaşlarına ‘Lübnan’a seyahat etmeyin’ uyarısı yaparak, ülkeden ayrılmak isteyenlerin ‘öngörülemeyen güvenlik durumu’ nedeniyle hemen ayrılması gerektiğini bildirdi.

Haklarında “Kara para aklama’ ve “Vergi kaçırma” iddiaları bulunan ve malvarlıklarına el konarak yurt dışına çıkmaları yasaklanan Engin Polat ve Dilan Polat, Fenerbahçe – Hatayspor maçında saha içi panolarına reklam verdi.

İsrail-Filistin savaşı bütün yıkımıyla devam ederken bir yandan Lübnan Hizbullahı’nın İsrail’in kuzeyinden saldırı yapma ihtimali konuşuluyordu. Bu konuya ilişkin açıklamalar yapan İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Hizbullah’a meydan okudu. ‘2006 Temmuz Savaşı’nı özleyeceksiniz’ diyen Netanyahu, iki cephede savaş verdiklerini ve başka saldırılara da hazır olduklarını belirtti.

29 Ekim Cumhuriyet bayramına sayılı gün kaldı. Sosyal medyada pek çok kullanıcı, Cumhuriyet’imizin 100. yıldönümü için şimdiden anma hazırlıklarına başlamışken, bundan 25 yıl önce 1998 yılında yapılan 75. yıldönümü kutlamasını görenler gözyaşlarına hakim olamadı. Videoyu izleyenler bu sefer gerçekten ‘nerede o eski günler’ dedi.

Yolda kendi videosunu çekmek için kamerasını ayarlayan ve kaydı başlatan genç bir kızın, arkasındaki evin balkonunda oturan yaşlı bir adamla olan konuşması Twitter’da sinirleri zıplattı. Yaşlı adamın durup dururken genç kıza söyledikleri gören herkesi sinir küpüne çevirdi.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki, Hatayspor galibiyeti sonrası basın mensuplarının karşısına geçti. Gakatasaray Başkanvekili Erden Timur’un Ali Koç hakkındaki iddialarına sert çıkan Baki, ‘Lale Orta olayı vahim iddia. Başkanımız hukuki hak arayışına hafta içi başlayacak’ dedi. Baki, yaz transfer döneminde Erden Timur’la konuştuklarını söyleyerek, ‘Şimdi hiçbir şey olmamış gibi konuşuyor. Alzheimer başlangıcı olabilir’ açıklamalarında bulundu.

Yakın çevresini dolandırarak 100 milyon TL ile Portekiz’e kaçtığı iddia edilen Kıvanç Talu’nun yedek hesabından açıklama yaptığı ileri sürüldü. Söz konusu açıklamada her şeyin açıklığa kavuşması için tarih verildi. Detaylar ?

Hayat Şarkısı dizisinde Bahar bebeğin muhteşem oyunculuğu sosyal medyada gündem oldu… Minik yaşında yetenek akan tavırlarına sosyal medya kayıtsız kalamadı! Buyurun detaylara ?

Çok Güzel Hareketler Bunlar ile yıldızı parlayan oyuncu Zeynep Koçak, yıllar içerisinde geçirdiği değişim ve estetikler ile çok konuşuldu. 41 yaşındaki Koçak’ın son pozları ise takipçilerini şaşırttı.

‘Günde bazen 750 bin TL harcıyorum’ açıklamasıyla gündem olan ve ardından vergi kaçırmadan kara para aklamaya değin çeşitli iddiaların ortaya atıldığı Dilan Polat, son zamanların en çok konuşulan ismi. En son eşi ile tüm mal varlığına el konulan Dilan Polat’ın geçmişteki bir videosu yeniden gündem oldu. Dilan Polat’ın eşi Engin Polat’tan bir takipçisi için telefonda 600 bin TL istemesi tekrardan gündeme geldi.

Gazze’deki Sağlık Bakanlığı, hastanelere yakıt temin edilmemesinin 38’i çocuk, 1100 böbrek yetmezliği hastasının hayatını tehdit edeceğini bildirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x